Newsletter   |   Print Page   |   Contact Us   |   Sign In   |   Join Membership
Kongres ISPA we Wrocławiu
Kongres ISPA we WROCŁAWIU

Kongres - Strona główna

Lista Uczestników

Program

Gospodarz kongresu

 

The Next Chapter

O kongresie

W ciągu minionych 25 lat w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej życie społeczne, ekonomiczne i polityczne przeszło znaczące zmiany. W procesie tym artyści pełnili kluczową rolę. W trakcie kongresu wspólnie przyjrzymy się scenie sztuk performatywnych – jej przeszłości, teraźniejszości i przyszłości.

View this webpage in English

Jaki wpływ miały systemowe przemiany polityczne na artystów i ich proces twórczy? Jakie wyzwania stoją obecnie przed sztuką w tym regionie? Jak rysuje się jej przyszłość? Czy procesy demokratyzacji wpłynęły w jakiś sposób na jakość współpracy? Jakie szanse pojawiają się w tej części Europy? Jak ważna jest rola miast w procesie gospodarczego i duchowego rozwoju? W ciągu czterech dni Kongresu zastanowimy się nad odpowiedziami na wszystkie te pytania.

ISPA oraz Filharmonia im. Witolda Lutosławskiego we Wrocławiu z największą przyjemnością zapraszają na stronę internetową Kongresu ISPA Wrocław 2013 dostępną w polskiej i angielskiej wersji językowej. Prosimy o cierpliwość – prace przy rozwijaniu dwujęzycznej strony trwają. Podczas Kongresu zapewnimy Państwu również tłumaczenie symultaniczne z języka angielskiego na polski i vv. 27.Kongres Sztuk Performatywnych ISPA pod hasłem "Kolejny rozdział” odbędzie się we Wrocławiu w dniach 17-22 czerwca 2013.

Search
Sign In